19 квітня 2011
В Закарпатському краєзнавчому музеї відкрито виставки творчих робіт викладачів та студентів Закарпатського художнього інституту та коледжу мистецтв ім. А. Ерделі «Світле Воскресіння Христове», пасок супермаркетів «Дастор», «Вопак», «Сільпо». Завідувач відділу науково-освітньої роботи закарпатського краєзнавчого музею Бугір Ольга та старший науковий співробітник відділу науково-методичної роботи Ганусинець Лариса є авторами виставки ікон, стародруків, предметів культу XVII-XX ст. з фондової колекції Закарпатського краєзнавчого музею "Світле Воскресіння Христове".
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgNx6hNBABWS8aTqYGFrvF4hra1bKeTz5XlkhfD7V0ZAI7s5bezxkonN9TALmVW3lot5zfKk98807NFu_YnYvglroB9nQNdVWHc1OGjGJAedht7PjKXFE6Jfcxi8twcftnK8jHloBiTcbY/s400/passover-uzhhorod-castle-01.jpg) |
Закарпатський краєзнавчий музей
Виставка пасок "Світле Воскресіння Христове" |