Церемонія передачі Благодатного вогню з Єрусалиму

14 квітня 2012 року в каплиці Ужгородського замку відбулася урочиста церемонія передачі Благодатного вогню з Єрусалиму представникам християнських конфесій Закарпатської області, керівництву області, районів та міст нашого краю.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Ледида
вручив лампадки  з освяченим вогнем духовенству

Благодатний вогонь із храму Гробу Господнього з Єрусалиму було доставлено в Київ. Делегація у складі голови обласної ради Івана Балоги, народного депутата Василя Петьовки, міських голів Ужгорода та Хуста Віктора Погорєлова та Володимира Кащука, голів Хустської та Ужгородської райрад Василя Губаля та Михайла Фединця, депутатів облради Володимира Чубірка та Мирослава Білецького отримала Благодатний вогонь в Києві від архієпископа Антонія, ректора Київської духовної академії. Захід ініціював та підтримав міністр МНС, депутат облради Віктор Балога.


В Ужгородському замку голова обласної ради Іван Балога та голова облдержадміністрації Олександр Ледида вручили лампадки з освяченим вогнем духовенству, представникам районів і міст області. Всечестні отці дали благословення на подальший шлях Благодатного вогню по населеним пунктам нашого краю.