Відкриття виставки «Діалоги» Любовнянського музею

   29 листопада 2012 року у каплиці Ужгородського замку відбулося відкриття виставки «Діалоги» (від абатства л'Ескалад'є в Бігорі до Червоного монастиря на Спишу) Любовнянського музею – замку у Старій Любовні (регіон Спиш Пряшівського краю Словаччини) за ініціативи управління культури Закарпатської ОДА та при підтримці Пряшівського самоврядного краю. 

   Виставку відкрили начальники управлінь культури Пряшівського самоврядного краю та Закарпатської ОДА п. Єва Аврілова та п. Юрій Глеба, директор Любовнянського музею, кандидат історичних наук Далібор Мікулік, заступник голови обласної ради п. Андрій Сербайло, директор Закарпатського краєзнавчого музею п. Василь Шеба.

   На виставці представлені цікаві експонати про таємничий світ чернечих орденів – цистерціанців, картезіанців та камальдулів на території Спишу з 17 по 20 століття. Ці матеріали доповнює фотовиставка робіт відомого польського фотографа Адама Буяка та француза Паскаля ле Доаре.

   Адам Буяк, колишній фотограф Іоанна Павла ІІ, випустив понад 80 альбомів, присвячених релігійній тематиці. Він є членом Королівського товариства фотографів Великобританії, володарем 60-ти престижних державних і міжнародних нагород, нагороджений за високий професіоналізм Орденом Св. Марії Магдалени і Великим Орденом Св. Зігмунда.

Слово має: директор Закарпатського
краєзнавчого музею п. Василь Шеба

Слово має:  начальник управління культури
Пряшівського самоврядного краю п. Єва Аврілова

Слово має:  кандидат історичних наук Далібор Мікулік

Гості відкриття виставки "Діалоги"
в каплиці Ужгородського замку

Слово має:  начальник управління культури
Закарпатської ОДА п. Юрій Глеба