Щорічно 3 березня відзначають Всесвітній день дикої природи. Традиційно наукові співробітники сектору природи організовують у музеї до свята науково-освітні заходи для школярів та студентів: екологічні квести, спостереження за природою на замковій горі, перегляд фільмів, тощо. Цьогоріч у експозиції «Природа Закарпатя» презентували навчальні ігрові стенди, виготовлені у співпраці з Інститутом еколого-релігійних студій. Завідувачка сектору природи Руслана Джахман розповіла про ідею створення стендів. Всього їх є п’ять: «Світ метеликів», «Хто де живе?», «Добери пару», «Де чиє перо?», «Нічні тварини». На стендах є кружечки із зображенням тварин та їхніх назв, які потрібно розмістити відповідно до вказаного завдання. За допомогою Q-коду можна дізнатися правильну відповідь.
Презентація ігрових стендів у експозиції «Природа Закарпаття»
Директор музею Ольга Шумовська подякувала колегам за співпрацю і зауважила, що стенди є додатковою цікавою атракцією у музеї. Іван Тимофеєв заступник керівника програми Азії та Східної Європи Союзу охорони природи Німеччини (NABU) розповів про важливість екологічної освіти для населення, особливо для дітей. Саме від молодшого покоління залежить майбутнє нашої країни і навколишнього середовища. Від Інституту еколого-релігійних студій виступила координаторка проектів Інституту Наталія Куля, а дизайнерка стендів Емілія Сливчук поділилася прийомами, які використовувала при художньому оформленні стендів.
Наукові співробітники сектору природи щиро вдячні партнерам за підтримку і запрошують маленьких відвідувачів протестувати ігрові стенди уекспозиції «Природа Закарпаття» в Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького.