Всесвітній день туризму відзначається з 1980 року. Свято запровадила Всесвітня туристична організація до річниці прийняття статуту організації (27 вересня 1970 року).
В Україні День туризму почали відзначати в 1998 році. Наша країна багата безліччю унікальних туристичних локацій, які можуть відвідати громадяни України або іноземці. Завдяки Всесвітньому дню туризму кожна людина, яка будь-яким чином пов'язана з подорожами, може приурочити до цієї дати черговий незабутній уїк-енд.
ЗОКМ ім. Т. Легоцького вітає всіх з цим чудовим святом і запрошує відвідати наш заклад.
Підбірка фото європейських туристів перш. пол. ХХ ст. Найстаріше фото тут датується 1900 роком.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjfMZPNF1rUi2tUej7M3j-6OaK0OCNpC6N0THfg0bkA-HHyzAetLp6XOyc2GHultNhN0quxnNTtMrz3A_5ErrmqKiyYwT8S6zstBRBvKiOqRndM2NY1RzjzbJWt4-iSDN4g4509mwGFwXQ/w640-h456/120261113_195132012010820_1239766477441391972_n.jpg) |
Мандрівники під Говерлою, 1922 р. |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgfhh7XvBGK-9aBmr8Nb7mBk6AeqO2jkc9xK_fM7sE4E3zkQD0C_SCmSdjxLD7TA5fmpPnDWWnboVvesM33V7-xi3CIfCa3EbTpnc5COoJN3Mk2ibu1mdwZkdm6BRrfZej5dD8JbvmnZwI/w400-h373/120293311_195131822010839_3428122395851917899_n.jpg) |
1938 р. |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgvOtNUsB5IlRoLsGTe84awGc6lEjhf2fZQAyfGg6iKw09260lqcTe1jqvEA2PX1-6IrmMvHonijD0dFCcKEB-VEgtyGw-YXCgGrA_Pqdn00xazehTLWmav6j_VWlXoKWYbhf_gim644VY/w640-h484/120303513_195131582010863_115160081252290556_n.jpg) |
1901 р., Високі Татри (Словаччина) |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh6iGiG2ZBYcSFZM1F1l_d5MYjzHvzRzLSa9AnM23rCo4ZPWTU2RFOvvFohV2sodf44BY8_z1-SLbxNLfNuCjmkJf73TH9H7_lw2bhcQ6PhT-DAmjTtvCNFbZO7efVV95ZjHBb5yUXvlec/w400-h261/120305092_195131848677503_2193154708141543838_n.jpg) |
1915 р. |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhwXYM-2-3ZVbm0kMUGpFZm5Jm-B5J9DS3vOV_DttzwDuPvsmIodeiO9ip7PVxvXG8VDjUSZjhkPQDFIxMOBHCHC_rIDn79NzTCK0ByPsSpb8NL7YgzljDlrBn16ttKBtqzoTeYupfHkEo/w640-h394/120331642_195131958677492_7446933955697679310_n.jpg) |
1944 р. |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhc9Jjby5dYT8FcxNOK-_SHIezlC-pFKdtDIyWhFuXdbcjKZSdaF2DU9ane6NH14vqPawHA-VaTJuWn7x2sp5KftBzzaSN4slIL4k4RLrhPJbfmBiQ1CMRMq1yk__hhyphenhyphenUXTBGq1WLGbz_Y/w400-h353/120343888_195131905344164_3789754268933824251_n.jpg) |
1939 р. |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiIw1fYWGswNlD3BFtySGy6NgV1SKHUI5aMdgZf0I134EmhUXyXW6VqLgkqmohQqTDQYNPFcE-H6TMaztmY9bcfUjMzWQ1CubaPtDacEAtXFDK5_3JuGVClPl-qW2nwMvK-Ai1-ewGamjM/w640-h464/120376498_195131798677508_8482725440220158331_n.jpg) |
1934 р. |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjax924CXcKmYXAn1evjE6t06SZFaBfB4rB8v6VKr_dfVpD08gEkBgk98bwFDvEBsYsAk3cF-jfjhdt9Ompl5QextsmfxBjeEh1nuq-X6OwVeTU3l6e7g49Jtsj33fqFDxjBOA50Zy94jI/w400-h280/120288968_195131515344203_4853048186180206205_n.jpg) |
1900 р. |
Зав. сектору археології відділу історії
та краєзнавства - О. Ю. Шумовська,
Провідний програміст музею - В. В. Габорець.