Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького долучився до флешмобу з нагоди відзначення 15-ї річниці ратифікації Україною Конвенції ЮНЕСКО про охорону нематеріальної культурної спадщини.
Нами створено і опубліковано в соціальних мережах YouTube та Facebook коротке відео (як reels та shorts відповідно, з гештегами #НематеріальнаСпадщинаУкраїни та #НеБорщемЄдиним) про елементи нематеріальної культурної спадщини України, які побутують на Закарпатті.
Так ми сприяємо популяризації нематеріальної культурної спадщини (НКС), підвищення рівня обізнаності про неї, визнання національної ідентичності та здобутку українського народу.